polska year zdjecieWitaj na stronie Polska Year, która jest portalem zdrowotny. Na naszej stronie znajdziesz porady na temat odchudzania, urody, męskich spraw oraz ogólnego zdrowia. Strona została założona jako odpowiedź na dane statystyczne ukazujące wysoki odsetek otyłości oraz chorób cywilizacyjnych wśród Polaków.

PolskaYear.pl postrzega siebie jako portal ukierunkowany dla konsumentów: chcemy uprościć decyzje zakupowe. Widzimy naszą siłę w ustrukturyzowaniu i przyjazności danych dla konsumenta. Nasi redaktorzy poświęcają niezbędną ilość czasu na intensywne zapoznanie się z tematyką i określenie informacji, które są naprawdę istotne dla konsumenta.

Korzystamy z różnych badań naukowych, aby zapewnić najlepszą możliwą rekomendację. Celowo unikamy przytaczania sloganów marketingowych używanych przez producentów suplementów i leków, które mało obiektywnie przedstawiają ich jakość. Każdy z wymienionych u nas produktów przechodzi wieloetapowy proces selekcji. Każdego dnia nasi redaktorzy pracują nad najlepszą analizą porównawczą.

Porównania prowadzone przez nasz portal są obiektywne i niezależne. Dlatego właśnie konsumenci ufają naszej ocenie podczas podejmowania decyzji o zakupie.

Jakość i cena produktów

Testujemy i porównujemy wiele produktów i usług. Prezentowane są tylko te najlepsze oraz przynoszące wymierne efekty.

Codzienna aktualizacja

Nasze kategorie są codziennie aktualizowane. Tak więc nasze zalecenia są zawsze aktualne.

Neutralny i niezależny

Nasze testy i porównania są obiektywne i oparte na faktach i badaniach dostępnych w Internecie. Nie opieramy się na efektach z reguły opisywanych przed producentów.